Koko i Klio

Marka, która powstała z pasji, inspiracji i młodzieńczych marzeń. Marka, która powstała z miłości do zwierząt i troski o środowisko. Marka, która wspiera lokalnych przedsiębiorców i etyczne krawiectwo. Marka dla nowoczesnych kobiet.

Ślubne czarodziejki. Fanki minimalizmu. Przyjaciółki od lat.

Koko

Dyrektor artystyczny, estetka, minimalistka, radykał, nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych.

Klio

Mózg operacji, fotografka, ta częściej chodząca na kompromisy.

Filozofia firmy

Cenimy sobie wysokiej jakosci tkaniny, precyzyjne krawiectwo i dopracowany detal. Wierzymy, ze suknia ślubna powinna ubierać a nie przebierać, a komfort jej noszenia jest niezwykle istotny w tak ważnym dniu.

Dlatego nasz czarodziejski duet przedstawia Wam suknie proste w formie i wygodne a przy tym niezwykle subtelne i kobiece, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Vege

Jako miłośniczki zwierząt oddajemy w Wasze ręce suknie, których powstanie nie było okupione ich cierpieniem. Nie uznajemy naturalnego jedwabiu, skór oraz wełny.

Etycznie

Dbałość o środowisko naturalne jest bliskie naszym sercom, więc staramy się aby w procesie produkcji każdy z naszych podwykonawców był odpowiednio nagrodzony. Nie wyobrażamy sobie, żeby czerpać korzyści kosztem innych.

Lokalnie

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców. Nasze suknie i buty powstają w Polsce. Wszystko jest ręcznie robione z dbałością o najmniejszy szczegół.

Stwórz

Każda sukienka może być przez Ciebie zmodyfikowana. Nie chcesz trenu, chcesz tren. Nie chcesz rękawów, będzie bez rękawów. Źle się czujesz w golfie, będzie łódeczka. Wreszcie nie lubisz bieli będzie różowa/niebieska/zielona. A może zakochałaś się w naszej sukience ale ślub masz już za sobą? Będzie czarna, wieczorowa.

Przetwórz

Sukienka ślubna to duży wydatek ale tylko jeśli zakładasz ją raz. Po ślubie odeślij nam sukienkę a my ją skrócimy, odetniemy tren, dodamy rękaw albo przefarbujemy.

Przekaż

Myślisz, że już nigdy nie założysz swojej sukienki i chciałbyś ja sprzedać? Przyślij ja do Nas, wyceń, a my postaramy się ją dla Ciebie sprzedać.

A tak prywatnie

Nadia i Marlena. Architekt i fotografka/nauczycielka. Kociara i mama czteroletniej Nataszy. Żony swoich Mężów. Przyjaciółki z ławki szkolnej. Przeżyłyśmy razem prawie całe życie. W liceum nierozłączne, na studiach osobno, od kilku lat znowu razem. Mamy takie samo poczucie estetyki. Ponad wszystko kochany minimalizm.

Tworzymy suknie, których same nie mogłybyśmy znaleźć dla siebie w tym ważnym dla nas dniu w życiu. Wpadnij do Nas do Atelier, które same od zera stworzyłyśmy. Napijemy się kawy, szampana. Poplotkujemy. Poprzymierzamy sukienki a jak będziesz miała ochotę to ogarniemy włosy i fryzurę, żebyś mogła zobaczyć total look ślubny.