25czerwiec

Wegańskie suknie ślubne?

Pomysł na wegańskie suknie nie wziął się z nikąd. Najzwyczajniej w świecie Koko jest weganką, Klio wegetarianką. Powstał pomysł na suknie ślubne a oczywiste było, że będą one wegańskie.

Co to znaczy, że suknie są wegańskie. Często słyszę to pytanie. I nie ukrywam, że często z pewną nutą kpiny w głosie. Otóż wegańskie suknie ślubne nie oznaczają, że nie jedzą one mięsa. Weg-ańskie suknie ślubne oznaczają, że w procesie produkcji nie używamy żadnych materiałów pocho-dzenia zwierzęcego. Nie ma tutaj miejsca na naturalną skórę, jedwab czy wełnę. I tak, można znaleść całą masę pięknych, szlachetnych materiałów, których produkcja nie jest związana z cier-pieniem zwierząt.

Wegańskie buty ślubne

Większy problem jest zwykle z butami. Dlatego uznałyśmy, że najlepiej jeśli buty również wpro-wadzimy do swojej oferty. Nie być łatwo, ale znalazłyśmy szewca prawdziwego rzemieślnika, który od początku do końca, na podstawie naszego projektu stworzył parę przepięknych ślubnych sandałków z satyny i sztucznej skóry, które jak zobaczyłyśmy to nie wierzyłyśmy, że to nie jest naturalna skóra. Musiałyśmy skonsultować to z ekspertem. Okazuje się, że są jeszcze prawdziwi artyści – rzemieślnicy w Polsce. Taki człowiek to skarb.

Dlaczego robimy wegańskie suknie ślubna?

Po co wegańskie suknie ślubne? Bo nie godzimy się na to, że można poświęcać życie zwierząt po to aby dobrze wyglądać. Bo coraz większa świadomość ludzi powoduje, że ludzie zaczynają do-konywać świadomych wyborów. Bo tkaniny i materiały pochodzenia zwierzęcego, to nie tylko kwestia miłości do zwierząt, ale też natury. Produkcja metanu które emituje intensywna hodowla bydła przyspiesza globalne ocieplenie.

Dla kogo są wegańskie suknie ślubne?

Dla kogo? Dla każdego komu spodobają się nasze suknie ślubne. Oczywiście nasza filozofia życia zakłada, że nie krzywdzimy zwierząt aby produkować wegańskie suknie, ale nie wymagamy tego od naszych klientek. Jeśli pokochałaś nasze suknie ślubne to wpadaj do naszego atelier, które mieści się w Lesznie, albo jeśli nie masz takiej możliwości to skontaktuj się z nami, a my uszyjemy dla Ciebie wymarzoną suknię ślubną.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *